LOT check in online

PPL LOT - Jak wygląda odprawa?

  1. Home
  2. LOT check in online

Odprawa w PPL LOT

Jak wygląda? Kiedy należy to zrobić?

Znalezienie biletu w doskonałej cenie na taki kierunek, który chcemy to nie wszystko. Po zakupie biletu przed samym wylotem trzeba pamiętać, aby się odprawić – jest to w skrócie potwierdzenie tego, że polecimy danym lotem. Odprawa jest wymagana i możliwa jest w LOT check in online, odprawa na lotnisku oraz odprawa przez smartfona. Odprawa online możliwa jest na 36 godziny przed naszym planowanym odlotem, a zamknięta zostaje na dwie godziny przed nim – warto to wiedzieć, jeżeli chcemy lecieć! Podczas odprawy przez internet będziemy potrzebować numer biletu lub rezerwacji oraz nazwisko pasażera. Możesz następnie wydrukować u siebie w domu kartę pokładową lub zamówić SMS z kartą pokładową na swój telefon i pokazać ją obsłudze przy wchodzeniu na pokład. Polecamy też sklep dla pływaków online – szeroki wybór i najlepsze ceny.

Odprawa LOT na lotnisku – Odprawa biletowo – bagażowa w Polskich Liniach Lotniczych LOT otwierana jest na: 2 godziny przed rozkładową godziną odlotu z portów polskich (poza Warszawą) oraz pozostałych portów z których realizowane są połączenia o średnim zasięgu (Europa, Bliski Wschód, Afryka Północna). Dalsze połączenia międzykontynentalne odprawa jest otwierana na lotnisku na 3 lub 23 godziny przed planowanym wylotem. Odprawa z polskich lotnisk zamykana jest na 30 minut przed wylotem.

LOT oferuje także automatyczną odprawę na 24 godziny przed planowanym odlotem. System automatycznie wyśle tobie kartę pokładową na twój e-mail lub telefon komórkowy. Z tej opcji może skorzystać każdy, wystarczy zaznaczyć taką opcję automatycznej odprawy podczas zakupu biletu. Należy jednak upewnić się, że taka opcja będzie dostępna dla danej klasy biletu.

ODPRAW SIĘ ONLINE

Zobacz jakie promocje przygotował Hyundai- wyprzedaże, promocje, przeceny http://www.auto-promocje.com.pl/k/producenci/hyundai/ na tej stronie możesz być pewny najlepszy ofert na rynku.

Lost your password?

User registration is disabled for now. Contact site administrator.