REZERWACJE I PODRÓŻE GRUPOWE

Oferujemy organizację wyjazdów grupowych
Jeśli planujesz podróż w grupie (co najmniej 10-osób podróżujących razem na określonej trasie w tym samym czasie),
napisz do nas na adres: waw.ticketing@swissport.com podając:

  • Miejsce wylotu
  • Miejsce przylotu
  • Datę wylotu
  • Datę powrotu
  • Ilość osób
  • Oraz dane kontaktowe: Imię i nazwisko, numer telefonu

Dzięki współpracy z wieloma liniami lotniczymi przygotujemy dla Ciebie najbardziej optymalną ofertę podróży.

Podróże grupowe

Coraz mniej osób deklaruje, że nigdy w życiu nie postawiło nogi w samolocie, co świadczy o tym, że powietrzne podróże cieszą się dużą popularnością. Latać można samemu, ale też w większej liczbie osób – linie lotnicze dla każdego przygotowały specjalne promocje i zniżki. Podróże grupowe są dobrą okazją do tego, aby na takie obniżki cen biletów lotniczych się załapać, w czym pomoże serwis biletylotnicze-24.pl. Latanie w grupie się opłaca, a rezerwacja biletów na podróże grupowe jest równie łatwa, jak w przypadku indywidualnego lotu. To, o czym trzeba pamiętać, to przede wszystkim minimalna liczba pasażerów do przelotu grupowego – ta najczęściej zależy od samego przewoźnika i oscyluje w okolicach 10 podróżujących.

Podróże grupowe i ich korzyści

Największym plusem tego typu podróży są oczywiście niższe ceny, ale nie jest to jedyna korzyść płynąca z latania w nieco większej grupie osób. Linie lotnicze oferują bowiem wiele różnego rodzaju udogodnień, takich jak m.in. specjalne stanowiska do odprawy czy też gwarancję siedzenia w samolocie na miejscach obok siebie. Przewoźnicy bardzo często wprowadzają również dodatkowy limit na bagaż, co jest szczególnie przydatne, jeśli lecimy na urlop i planujemy aktywnie wypocząć, zabierając ze sobą na przykład sprzęt sportowy. Ten może zająć dość dużo miejsca, ale dzięki zwiększonemu limitowi bagażu nie obarczają nas z tego tytułu żadne dodatkowe koszty. Zdaje się więc, że podróże grupowe to niezwykle korzystne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy planują wylot w większym gronie.

Oferowane przez poszczególnych przewoźników pakiety okazują się często wyjątkowo korzystne pod względem finansowym, więc podróże grupowe są świetnym rozwiązaniem, jeśli na przykład chcemy zorganizować wypad w większym gronie. Nie trzeba w takiej sytuacji wykupywać wycieczki w biurze podróży i ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zamiast tego lepiej jest zdecydować się na wariant rezerwacji dla kilku, kilkunastu, a czasami nawet kilkudziesięciu osób. Dzięki portalowi BiletyLotnicze-24.pl staje się to jeszcze łatwiejsze – wystarczy skontaktować się z naszym biurem, aby uzyskać indywidualną, bardzo korzystną ofertę.

Udane podróże grupowe z naszą pomocą

Zgodnie z informacjami przedstawionymi wcześniej, po skontaktowaniu się z nami możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla zgłoszonej grupy. Optymalne połączenie w najlepszym wariancie cenowym pozwoli Państwu cieszyć się lotem w komfortowych warunkach, z powiększonym dopuszczalnym bagażem. Dla części podróżujących taki przywilej ma spore znaczenie. Mamy nadzieję, że planowanie wyjazdu dzięki nam okaże się znacznie łatwiejsze. Niedrogie podróże grupowe są docenianym patentem na tanie zwiedzanie wielu zakątków naszego globu.

Copyright © BiletyLotnicze-24.pl