REZERWACJE I PODRÓŻE GRUPOWE

Oferujemy organizację wyjazdów grupowych. Jeśli planujesz podróż w grupie (co najmniej 10 osób podróżujących razem na określonej trasie w tym samym czasie), napisz do nas na adres: waw.ticketing@swissport.com, w tytule wpisując: „Grupa” oraz podając w treści wiadomości poniższe informacje:

  • miejsce wylotu,
  • miejsce przylotu,
  • datę wylotu,
  • datę powrotu,
  • ilość osób podróżujących
  • Twoje dane kontaktowe: imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Dzięki współpracy z wieloma liniami lotniczymi przygotujemy dla Ciebie najbardziej optymalną ofertę podróży. Dzięki temu zaoszczędzisz czas potrzebny na zaplanowanie podróży.

Podróże grupowe

Z roku na rok zmniejsza się liczba osób, które nigdy nie leciały samolotem i nawet tego nie planują. Podróże lotnicze stały się popularne dzięki coraz bardziej dostępnym cenom biletów, komfortowi i szybkości przemieszczania się. Latać można samemu, ale też w większej liczbie osób – linie lotnicze dla grup przygotowały specjalne zniżki. Dlatego podróże grupowe są dobrą okazją, aby móc skorzystać ze zniżek linii lotniczych, w czym pomoże Ci serwis biletylotnicze-24.pl. Latanie w grupie się opłaca, a rezerwacja biletów na podróże grupowe jest równie łatwa, jak w przypadku indywidualnego lotu. To, o czym trzeba pamiętać, to przede wszystkim minimalna liczba pasażerów do przelotu grupowego – ta najczęściej zależy od samego przewoźnika i oscyluje w okolicach 10 podróżujących. Dodatkowe wymagania to oczywiście wspólne podróżowanie do tego samego miejsca przeznaczenia oraz wybór lotu w tym samym czasie.

Podróże grupowe i ich korzyści

Największym plusem tego typu podróży są oczywiście niższe ceny, ale nie jest to jedyna korzyść płynąca z latania w nieco większej grupie osób. Linie lotnicze oferują bowiem wiele różnego rodzaju udogodnień, takich jak m.in. specjalne stanowiska do odprawy czy też gwarancję siedzenia w samolocie na miejscach obok siebie.

Udane podróże grupowe z naszą pomocą

Zgodnie z informacjami przedstawionymi wcześniej, po skontaktowaniu się z nami możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla zgłoszonej grupy. Optymalne połączenie w najlepszym wariancie cenowym pozwoli Państwu cieszyć się lotem w komfortowych warunkach. Mamy nadzieję, że planowanie wyjazdu dzięki nam okaże się znacznie łatwiejsze. Niedrogie podróże grupowe są docenianym patentem na tanie zwiedzanie wielu zakątków naszego globu.

Copyright © BiletyLotnicze-24.pl