• Home
 • Wyszukiwarka lotów

Wyszukiwarka lotów

01Podaj datę

Ustaw datę wylotu i powrotu oraz kierunek.

02Koszt

Podaj ile maksymalnie chcesz wydać na bilet.

03Rezerwuj

Znajdź wymarzony kierunek i zarezerwuj swój bilet.

Gdzie?


  Skąd?


   Kiedy?


    Wyszukiwarka tanich lotów

    Planując wakacje trzeba wybrać sposób dostania się na nie. Czy wybieramy wakacje w kraju i dojazd do miejsca samochodem, czy może planujemy wyjechać gdzieś dalej i konieczne będzie wyszukiwanie połączeń lotniczych w kierunku w którym chcemy się udać. Jeżeli wybieramy się na dłuższe wakacje poza granice naszego kraju to musimy najpierw wybrać kierunek w którym chcemy polecieć.   Jeżeli wybierzemy już kraj/miasto do którego chcemy się udać konieczne będzie znalezienie biletu lotniczego, najlepiej, aby był on jak najtańszy.

    Z pomocą przychodzą wyszukiwarki połączeń lotniczych (jest ich sporo na rynku więc warto sprawdzić ceny biletów na ten sam lot w kilku z nich), które oszczędzam nam sporo czasu i pieniędzy, bowiem to one wykonają za nas całą robotę. My musimy tylko wpisać z jakiego miasta chcemy wylecieć oraz dokąd, podać należy także terminy w jakich chcemy udać się na wakacje.

    Wyszukiwarka znajdzie nam loty w danym terminie i posegreguje je od najtańszego do najdroższego. Trzeba jednak dokładnie sprawdzać, bowiem te najtańsze opcje wiążą się najczęściej z przesiadkami, co będzie dokładnie opisane.

    Jeżeli już zdecydujemy się na dany lot wystarczy już tylko go zarezerwować, a zrobimy to w bardzo prosty sposób na stronie wyszukiwarki lotów, klikamy w przycisk Rezerwuj lot i zostaniemy przeniesieni do formularza, w którym należy podać swoje dane i dane współpasażerów. Następnie zostaje nam już tylko opłacenie za lot i możemy się cieszyć z zarezerwowanego taniego lotu.

    Potrzebujesz pomocy?

    Chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego lotu. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00. Czekamy na twój telefon – z nami polecisz tanio gdzie tylko chcesz.